Juniorzy starsi remisują z Rokitą

W pierwszym ligowym meczu w tym sezonie drużyna juniorów remisuje z Rokitą Kornatka 3 do 3. Wynik spotkania bardzo szybko, bo w 7 minucie, otworzył Przemysław Misior wykorzystując rzut karny. Gospodarze zawodów szybko odpowiedzieli na to trafienie. Z rzutu wolnego z połowy boiska precyzyjnie przymierzył zawodnik z Kornatki. Niestety przy tym strzale nie popisał się nasz bramkarz, który źle obliczył tor lotu piłki. Gospodarze zaś mogli cieszyć się z wyrównującego trafienia. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy drużyna z Kornatki zdobyła bramkę z rzutu rożnego na 2:1. Po przerwie, która podziałała na nas mobilizująco, zabraliśmy się do odrabiania strat. W 50 minucie doprowadziliśmy do wyrównania po rzucie rożnym. Bramkę głową zdobył Krzysztof Antkiewicz. Z remisu nie cieszyliśmy się jednak długo, bowiem w naszym polu karnym został sfaulowany jeden z napastników gospodarzy. Zawodnik z Kornatki pewnie wykorzystał "jedenastkę" i znów musieliśmy szukać bramki wyrównującej. Ta padła dopiero w 87 minucie. Po rajdzie prawą stroną Krystian Budyn zdecydował się na strzał i zdobył upragnionego gola dla naszego zespołu. Wynik spotkania już się nie zmienił i obie drużyny musiały się cieszyć z podziału punktów. Kolejny mecz rozegramy w niedzielę o godz. 11:00 w Raciechowicach. Rywalem juniorów będzie drużyna LKS Mogilany. Zapraszamy na spotkanie wszystkich kibiców naszego klubu.

Skład: Majka - Węglarz, Jania, Antkiewicz, Murzyn - Daniel, Kasprzyk, Burnos - Kalemba J., Budyn, Misior oraz Rokosz, Szwajdych, Obidowicz, Kalemba B.