Młodziki: Udane rozpoczęcie ligi

Młodzik na inaugurację rozgrywek ligowych udali się do Dobczyc na mecz z tamtejszą Rabą.

Mecz stał na dobrym poziomie i widzieliśmy kilka ładnych akcji z jednej i drugiej strony. Skuteczniejszym zespołem pod bramką było Grodzisko Raciechowice, które w pierwszej połowie "zapakowało" trzy bramki do siatki zespołu z Dobczyc. Podwójnie na listę strzelców wpisał się Antek Krężel, który wykorzystał znakomite podania Sebastaian Bzdyla, a trzecia bramkę dołożył z lewej nogi tuż przy słupku Patryk Danek.
Drużyna Raby w pierwszej połowie strzeliła jedną bramkę, po nieporozumieniu w szykach obronnych gości.
Dobrą okazje do strzelenia premierowe bramki w młodzikach miała Zuzanna Plewa, która z bliskiej odległości posłała piłkę tuż nad bramką.

W drugiej połowie aktywniejsi byli zawodnicy z Raby, oddali kilka groźnych strzałów z dalszej odległości. Na szczęście dobrze dysponowany tego dnia w bramce był Hubert Rapacz i wynik meczu nie zmienił się do końca.

Wynik końcowy: 1:3

Bramki:
Antek Krężel ⚽️⚽️
Patryk Danek ⚽️

Hubert Rapacz - Karol Juszczak, Sebastian Kucała, Jakub Wilk - Antek Krężel, Jakub Piwowarczyk, Patryk Danek, Sebastian Bzdyl - Sebastian Kuś oraz Tomasz Jędruch, Zuzanna Plewa, Jakub Plewa, Karolina Słonka, Piotr Bugaj