Orliki:"Szymony grają - 3pkt. dają"
W sobotę 11.05 drużyna orlików uzupełniona, kilkoma zawodnikami z żaków udała się na mecz do Lubnia. Mecz z drużyną Szczebla był meczem walki, w którym młodzi zawodnicy Raciechowic walczyli jaj równy z równym ze starszym przeciwnikiem. Pierwsi przełamali się gospodarze i po kiksie obrońców otworzyli wynik spotkania. Odpowiedź Orlików Raciechowice była natychmiastowa, a na listę strzelców wpisał się Szymon Flak wykańczając piękną akcję zespołu. Goście poszli za ciosem i po kilku minutach wyszli na prowadzenia dzięki pięknej bramce z dystansu Szymona ale tym razem Dudzika. Druga połowa rozpoczęła się od straty bramki przez nasz zespół, ale determinacja i wola zwycięstwa pozwoliła ponownie po bramce Szymona Dudzika zdobyć 3 pkt. Cieszy zwycięstwo, cieszą piękne bramki, ładne i składne akcje, ale najbardziej cieszy widok zawodników o dwa a nawet trzy lata młodszych walczących na równi z przeciwnikiem. Ich zaangażowanie, wola zwycięstwa i dziecięca fantazja, to coś, co w tym sporcie jest najpiękniejsze.
Szczebel II Lubień - Orliki Grodzisko Raciechowice 2-3 (1-2)
⚽ Szymon Flak,
⚽⚽ Szymon Dudzik
Skład: Ewa T - Ryszard P, Marek P, Adam J - Szymon D, Maksymilian G, Szymon F oraz Wojciech Z, Artur Z.