Trampkarze: Udany rewanż nad Płomieniem Brzączowice

Trampkarze: Udany rewanż nad Płomieniem Brzączowice

Po nie udanym rewanżu nad Rabą Dobczyce, zawodnicy z Raciechowic udanie zrewanżowali się zespołowi z Brzączowic. 

Jedno z lepszych spotkań jakie rozegrali trampkarze w tym sezonie, to z Płomieniem Brzączowice.
Mecz stał na wysokim poziomie obie drużyny dążyły do jak najszybszego strzelenia bramki, ale dobra postawa bramkarzy lub słaba skuteczność powodowała, że wynik dalej był bezbramkowy. Dopiero na 10 min przed końcem pierwszej połowy drużyna z Brzączowic wykorzystała błąd w obronie Grodziska.

W drugiej połowie tempo gry podkręcili zawodnicy z Raciechowic i jeszcze lepsze akcje tworzyli przed bramką przeciwnika, więc wydawało się że kwestią czasu będzie strzelanie bramki. Do wyrównania doprowadził Karol Bugaj, strzałem z prawej nogi po dobrym dośrodkowaniu przez Bartka Juszczaka z rzutu rożnego. Bramkę na prowadzenia dla drużyny Grodziska strzelił Patryk Danek, również po dośrodkowaniu z różnego przez Bartka. Jak się później okazało był to ostatni gol w tym spotkaniu, dający 3 punkty w tym meczu drużynie z Raciechowic.

Wynik 2:1

Bramki:
Karol Bugaj ⚽️
Patryk Danek ⚽️

Skład:
Hubert Rapacz - Jakub Piwowarczyk, Karol Bugaj, Konrad Piwowarczyk, Sebastian Piechnik - Patryk Danek, Adrian Janeczek, Bartłomiej Flak, Adam Nowogórski, Tomasz Kuchta - Bartosz Juszczak oraz Antek Krężel, Sebastian Bzdyl, Bartłomiej Chrast, Sebastian Kuś, Karol Juszczak.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości