Trampkarze: Wysokie zwycięstwo

Po dwóch porażkach, z Rabą Dobczyce i Płomieniem Brzączowice, drużyna z Raciechowic, gościła u siebie na boisku drużynę spadkowicza Tempo Rzeszotary.

Od samego początku podopieczni Marcina Dudzika narzucili swój styl gry i pewnie zdobywali bramki w tym spotkaniu, Mogło ich być dwa razy tyle, ale 10 bramek też jest okazałym wynikiem, przy stracie tylko dwóch.
Dwa hattricki w tym spotkaniu zdobył napastnik Bartek Juszczak, do tego 4 gole dołożył Adrian Janeczek. Królem asyst tego dnia był Patryk Danek, który obsłużył dokładnym podaniem swoich kolegów czterokrotnie.

Grodziska Raciechowice - Tempo Rzeszotary 10:2

Bramki:
Bartosz Juszczak ⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️⚽️
Adrian Janeczek ⚽️⚽️⚽️⚽️

Hubert Rapacz - Jakub Piwowarczyk, Karol Bugaj, Konrad Piwowarczyk, Sebastian Piechnik - Patryk Danek, Adrian Janeczek, Bartłomiej Flak, Adam Nowogórski, Tomasz Kuchta - Bartosz Juszczak oraz Antek Krężel, Sebastian Bzdyl, Bartłomiej Chrast, Sebastian Kuś, Karol Juszczak.