Seniorzy: Pierwsza wyjazdowa porażka

Seniorzy Grodziska Raciechowice ponieśli pierwszą porażkę w tym sezonie, na wyjeździe ulegając Cyrhli Krzczonów 2 do 1. Bramkę dającą prowadzenie zdobył Kacper Kasprzyk.

Od początku spotkania widać było dużą przewagę drużyny z Raciechowic, która szybkimi podaniami na małej przestrzeni stwarzała sobie sytuacje bramkowe. Drużyna gospodarzy koncentrowała się głównie na przerywaniu akcji i zagraniem długiej piłki. W 15 minucie po uderzeniu z 25 metra Kacpra Kasprzyka goście z Raciechowic wyszli na prowadzenie. Wydawało się kwestią czasu, gdy Nasza drużyn podwyższy prowadzenie. Kombinacyjna gra sprawiała dużo problemów defensywie gospodarzy. Jednak w decydującym momencie brakowało zdecydowania lub szczęścia w stworzonych sytuacjach.

Druga połowa również rozpoczęła się pod dyktando przyjezdnych, jednak zawodnicy Cyrhli częściej gościli pod bramką Patryka Leśniaka. W 60 minucie Kacper Kasprzyk minimalnie przestrzelił nad poprzeczkę w dogodniej sytuacji. Grodzisko mimo mniej stworzonych sytuacji niż w pierwszej połowie, zasługiwało na zwycięstwo, lecz jak to w piłce nożnej bywa niewykorzystane sytuacje lubią się mścić. I tak w 75 minucie zawodnik Cyrli uderza z rzutu wolnego w dalszy róg bramki, a już 4 minuty później gospodarze wychodzą na prowadzenie, również po rzucie wolnym praktycznie z tego samego miejsca. Mocno uderzona piłka odbija się od jednego z obrońców i wpada do bramki. Ekipa z Raciechowic zaatakowała chcąc szybko odrobić straty i w 88 minucie doprowadziła do remisu, jednak w tym wypadku pani sędzia podniosła chorągiewkę, a główny rozjemca nie uznaje zdobytej prawidłowej bramki.

Cyrhla Krzczonów - Grodzisko Raciechowice 2:1 (0:1)

Bramki: Kasprzyk - 15 minuta, 75,79 min - gospodarze

LKS Grodzisko:Leśniak,Śmigla, Dudzik, Oleś, Galos, Budyn, Kasprzyk, Nieckula, Jamka, Łysek (Jelonek 82 min), Suder (Furgał 70 min).