Turniej "Wakacje z piłką" i "Minimundial"

W dniu 13.07 odbyły się powiatowe finały dwóch turniejów "Wakacje z piłką" oraz "Minimundial" organizowane przez podokręg Myślenice.

Turniej pod nazwą "Wakacje z Piłką", w której rywalizowali zawodnicy z rocznika 2005 i młodsi. W tej kategorii wiekowej drużyna Grodziska Raciechowice zameldowała się na najniższym stopniu podium.
Natomiast w turnieju pod nazwą "Minimundial" wystąpili zawodnicy z rocznika 2006 i młodsi. Niestety drużyna Grodziska nie zdołała wyjść z grupy i zakończyła rozgrywki na fazie grupowej, przegrywając wyjście z grupy gorszym stosunkiem bramek.

W teście wiedzy na temat Mundialu pierwsze miejsce zajął Piotr Bugaj, a trzecie miejsce w konkurencji żonglerki i rzutach karnych zajął Bartłomiej Flak
Gratulacje !