Zasłużona przegrana ze spadkowiczem

Grodzisko Raciechowice przegrało wyraźnie z Sępem 3 do 0 (0:0). Dzisiejszego dnia zawodnikom gospodarzy nie wychodził żaden element piłkarskiego "rzemiosła".

Do Raciechowic zawitała drużyna Sępa Droginia, spadkowicz A-klasy. Spotkanie stało na bardzo niskim poziomie, obie drużyny nie potrafiły utrzymać się dłużej przy piłce, co skutkowało licznymi stratami. Jedna godna odnotowania sytuacja to, w 25 minucie wyjście sama na sam Twardosza, lecz przy próbie minięcia bramkarza, za daleko wypuścił sobie piłkę co skutkowało brakiem możliwością skutecznego strzału. Sęp próbował wysokim pressingiem odebrać piłkę , jednak nie było to na tyle zorganizowane żeby zagroziło gospodarzą. W drugiej połowie gości dalej ambitnie, wysoko podchodzili w celu szybkiego odbioru piłki, z czym wyraźnie tego dnia nie radziła sobie drużyna Grodziska. Taka gra drużyny, z Drogini przyniosła pożądany skutek i dzięki wejściu całego zespołu na wyskoki poziom cech wolicjonalnych oraz licznym błędom, w obronie całego zespołu gospodarzy, pozwoliło na strzelenie trzech bramek po przerwie. Przez cały mecz można było odnotować jeden celny strzał w światło bramki drużyny z Raciechowic. wyraźnie to ukazuje, że dzisiejsza dyspozycja nie pozwoliła na wypracowania sobie dogodnych sytuacji bramkowych. Już w najbliższą sobotę zespół Grodziska Raciechowice udaje się na pojedynek do Dobczyc, gdzie o 18.00 zagrają,z tamtejszą Rabą. Liczymy na rehabilitacje całego zespołu.

Grodzisko Raciechowice - Sęp Droginia 0:3 (0:0)

Żółte kartki: Budyn, Jamka

LKS Grodzisko:Leśniak, Śmigla,Piech (Piwowarczyk 60 min), Oleś, Spytek, Jamka (65 Dudzik), Budyn, Kasprzyk (Suder 85 min), Łysek (60 min Kurek), Panek (NIecklua 60 min)