1% PODATKU

1% PODATKU, dla Ludowego Klubu Sportowego „Grodzisko”

Szanowni Państwo,
pierwszy raz w okresie rozliczania się z Urzędem Skarbowym z dochodów osiągniętych w 2020 roku mamy możliwość przekazania 1% podatku na organizację pożytku publicznego (OPP). Przekazując 1% podatku na LKS„GRODZISKO” wspomagasz naszą działalność statutową związaną ze szkoleniem dzieci i młodzieży uzdolnionej sportowo województwa małopolskiego.

Liczymy na Państwa wsparcie !!!

Jak przekazać 1% podatku ?

1. Wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38
  2. Po wyliczeniu, ile podatku będziemy mieli do zapłacenia w tym roku, w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego, które zatytułowane są:

„WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)”,
wpisujemy numer organizacji tj.

• Numer KRS0000174617

• Kwota (tu podajemy wyliczoną kwotę – nie może ona przekraczać 1% podatku należnego).
  • Cel szczegółowy 1% (tu podajemy nazwę dyscypliny oraz nazwisko i imię zawodnika lub nazwę klubu sportowego).