Juniorzy: Awans do finałów

W sobotę 6 stycznia w Sieprawiu odbyły się eliminacje Halowych Mistrzostw Podokręgu Myślenice w kategorii juniorów starszych.

W pierwszym meczu turnieju drużyna Dalinu pewnie wygrała swoje spotkanie z naszą drużyną. Gra prowadzona była głównie przez zespół z Myślenic. Kilkukrotnie Grodzisko stworzyło dobre okazje, ale brakowało wykończenia. Dalin jednak wygrał zasłużenie i zdecydowanie.

Mecz z Górkami był bardzo ważny, ponieważ każda strata punktowa sprawiłaby, że awans do finałów turnieju byłby niemożliwy. W tym spotkaniu juniorzy byli bardziej zdyscyplinowani w obronie, co skutkowało utratą tylko jednej bramki. W ataku Grodzisko miało więcej swobody niż w meczu z Dalinem, co doprowadziło do trzech trafień naszej drużyny.

Ostatni mecz z Orłem Nowa Wieś był spotkaniem o wszystko. Aby zapewnić sobie awans drużyna z Raciechowic musiała wygrać. Orłowi wystarczał tylko remis (lepszy bilans bramkowy). Rywale z Nowej Wsi trzykrotnie wychodzili na prowadzenie, lecz za każdym razem na nasze szczęście dość szybko udawało się doprowadzić do remisu. W końcówce spotkania dwubramkowa przewaga spowodowało spokojniejszą grę i udane zakończenie meczu wynikiem 6 do 4 dającym awans do finałów.

Z grupy wyszły dwa zespoły Dalin Myślenice i Grodzisko Raciechowice odpowiednio z 1 i 2 miejsca. Finały odbędą się 20 stycznia na hali w Sieprawiu.

Dalin Myślenice - Grodzisko Raciechowice 6:0

LKS Górki Myślenice - Grodzisko Raciechowice 1:3

Orzeł Nowa Wieś - Grodzisko Raciechowice 4:6

Bramki strzelali: Misior x2, Budyn x2, Burnos x2, Kasprzyk, Kalemba J., Kalemba B.