Juniorzy sparowali z Dalinem Myślenice

W sobotę o godz. 13:00 swój pierwszy sparing rozegrała drużyna juniorów starszych. Mierzyliśmy się z bardzo dobrym, bo występującym dwie klasy rozgrywkowe wyżej, zespołem Dalinu Myślenice. Mimo, że wynik wynosił 7:2 na korzyść przeciwnika, to nasza drużyna pokazała się z dobrej strony. Cieszy postawa zawodników w fazie bronienia, gdyż wielokrotne rajdy przeciwnika były likwidowane w okolicach środka boiska. Dalin strzelił 3 bramki po błędach indywidualnych naszych zawodników przy wyprowadzaniu piłki. Odrobina cierpliwości mogła zapobiec trafieniom gospodarzy. Na pewno nie był to mecz do jednej bramki, ponieważ kilkukrotnie stworzyliśmy groźne sytuacje w polu karnym Dalinu. Trafić udało się po jednej z kontr. Po pięknym podaniu Przemysława Misiora za linię obrony, do futbolówki dopadł Bartłomiej Kalemba, który minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. Drugie trafienie dla naszego zespołu zdobył Przemysław Misior - faulowany w polu karnym zamienił jedenastkę na gola. Na szczególną pochwałę zasługuje Patryk Jania, który kilkukrotnie w ofiarny sposób wybijał piłkę spod nóg piłkarzy Dalinu. Następny sparing zostanie rozegrany już we wtorek o godz. 13:00 w Łapanowie z drużyną juniorów Piasta Łapanów. Mamy nadzieję, że tym razem rezultat będzie korzystniejszy dla naszych zawodników.

Skład: Majka - Węglarz, Jania, Kalemba J., Murzyn - Kasprzyk, Burnos, Budyn, Kalemba B. - Misior R., Misior P. oraz Antkiewicz T.