Młodziki: Dwa sparingi i pożegnanie z zespołem Kacpra Jaszczyka

Drużyna młodzików rozegrał już w tym roku dwa mecze sparingowe na pełnowymiarowych boiskach.

Pierwszym przeciwnikiem był zespół Górnika Wieliczka. Drużyna zdecydowanie wyżej notowana, grająca ligę wyżej była bardzo wymagającym przeciwnikiem dla młodych zawodników z Grodziska.
Mecz zakończył się wynikiem 1:10, jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Sebastian Kucała, po bardzo dobrym podaniu Bartka Flaka.
Drużyna z Raciechowic miała jeszcze kilka dobrych okazji pod bramką zespołu z Wieliczki ale trochę brakowało szczęścia lub dobrze interweniował bramkach drużyny gości.
Wygrała drużyna lepiej zorganizowana na dużym boisku.

Drugim przeciwnikiem był zespół Akademia Piłkarskiej 21 stworzonej przez reprezentantów Polski Mirosława Szymkowiaka i Tomasza Frankowskiego.
Z powodu załamania pogody mecz odbył się pod balonem
Młodziki Grodziska pokazali się z bardzo dobrej strony, po pierwszej połowie wynik był 1:2 dla gospodarzy. Bramkę strzelił Bartek Juszczak po indywidualnej akcji z połowy boiska.
Drugą połowę drużyna z Raciechowic zaczęła od bramki którą strzelił Patryk Danek po doskonałym podaniu Bartka Flaka. Długo utrzymywał się wynik remisowym. W końcówce meczu jeszcze trochę tępa podkręcili gracze AP21 i zdobyli 3 bramki i mecz zakończył się wynikiem 2:5 dla Gospodarzy.

Jeszcze jednym ważnym aspektem tego ostatniego spotkania był fakt pożegnania z drużyną Kacpra Jaszczyka, który zmienił miejsce zamieszkania i już nie będzie reprezentował barwy Grodziska.
Dziękujemy Kapi za te lata gry w Grodzisku.