Młodziki: Grodzisko II nie zwalnia tempa

Wyjazdowy mecz drugiej kolejki nie był łatwy, ponieważ przyszło Naszej młodej drużynie grać na trudnym boisku, które było nierówne oraz miało wysoka trawę.
Pierwsza połowa była chaotyczna z obu stron, co prawda Grodzisko starało się rozgrywać piłkę od swojej połowy i pomału przemieszczać pod bramkę przeciwnika, ale większość z akcji kończyła się tuż przed polem karnym gospodarzy. Po pierwszych 30 minut wynik się nie zmienił, chociaż raz udało się Sebastianowi Kucale wbić piłkę do bramki rywala, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną.

Druga połowę zaczęła się szczęśliwie dla gości bo już po kilku minutach Grodzisko prowadziło 1:0, kiedy to po dośrodkowaniu z prawej strony "Timona" (Tomasz Jędruch), piłka wpadła pod nogi Bartka Juszczaka i ten mocnym strzałem z lewej nogi oraz trzech rykoszetach piłki od rywali, wpadła do bramki. W dalszej części spotkania Nasza drużyna miała jeszcze kilka dobrych akcji, ale brakowało dokładnego podania w ostatniej fazie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0

Skład:
Mikołaj Mrożek, Hubert Rapacz - Jakub Piwowarczyk, Patryk Danek, Sebastian Piechnik - Tomasz Jędruch, Adam Nowogorski, Adrian Janeczek, Sebastian Kucała - Karolina Słonka oraz Bartek Flak, Bartek Juszczak, Kacper Jaszczyk

Bramka:
Bartek Juszczak ⚽

W ramach 3 kolejki drużyna Grodziska II Raciechowice zmierzyła się z Dziekanowią Dziekanowice. W ostatniej kolejce drużyna "Dziexy" pokonała Jordan Zakliczyn stosunkiem 6:0, wiec ten mecz wydawał się być ciężki dla liderującego w III lidze Grodziska. Drużyna gości przyjechała do Raciechowic w dość okrojonym składzie, bo bez zawodnika na zmianę.

Mecz od początku był pod dyktando drużyny gospodarza spotkania. Grodzisko długo utrzymywało się przy piłce, co przyniosło efekt w 10 minucie,gdy po akcji indywidualnej Sebastiana Piechnika ekipa z Raciechowic wyszła na prowadzenie. Po kilku minutach po dobrej kontrze Dziekanowia wyrównuje stan meczu. Tuż przed końcem pierwszej odsłony spotkania bardzo dobrym uderzeniem z ostrego konta popisał się Bartek Flak. Grodzisko schodziło na przerwę z przewagą jednej bramki.

Druga część spotkania to nadal kontrola spotkania przez gospodarzy i w konsekwencji kolejne bramki. Trzecia bramka wpadła po dośrodkowaniu z rzutu różnego "Timona" i mocnym strzale z bliskiej odległości Patryka Danka.
Czwarte trafienie dołożyła Karolina Słonka po dobrej akcji zespołowej, a na koniec meczu podmęczonego rywala dobił Bartek Juszczak, kiedy to dostał bardzo dobre podanie ze środka pola i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, pewnym strzałem zdobył piątego gola dla Grodziska.