Młodziki I: Udany rewanż

Dnia 20.10 na boisku w Raciechowicach rozegrano mecz pomiędzy Grodziskiem Raciechowice a LKS Mogilany.

Od początku bardzo zmotywowani do tego spotkania ruszyli zawodnicy Grodziska, którzy już po paru minutach od pierwszego gwizdka sędziego prowadzili 1:0 za sprawą Tomka Jedrucha, który wykorzystał kapitalne podanie Bartka Juszczaka. Na kolejne bramki nie trzeba było długo czekać, po bardzo dobrych akcjach na skrzydłach, swoje gole zdobyli jeszcze Bartek Juszczak, Sebastian Piechnik x2 oraz premierowe trafienie Antka Krężela i ponownie Tomasz Jędruch. Drużyna z Mogilan podczas tego meczu nie potrafiła zagrozić chłopakom z Raciechowic, a jeśli już oddali jakiś strzał to bardzo dobrze w bramce dzisiaj spisywali się w Mikołaj Mrożek (I połowa), Hubert Rapacz (II połowa).

W tym spotkaniu drużyna Grodziska powetowała sobie niepowodzenie z poprzedniego meczu, kiedy to przegrała niespodziewanie 1 do 0.