Młodziki II: Z Myślenic przywieziony jeden punkt

We wtorkowe popołudnie na boisku w Myślenicach spotkały się dwie "dwójki". Dalin II Myślenice z Godziskiem II Raciechowice.

Mecz zaczął się od dobrych ataków drużyny gospodarzy, którzy dość szybko wykorzystali swoje sytuacje i po około 5 minutach prowadzili 1:0. Po straconej bramce, drużyna gości się obudziła i zaczęła odważniej atakować rywali oraz stwarzać sobie dobre sytuacje pod bramką rywala. Wynik do przerwy się nie zmienił.
Druga połowa była dość podobna do pierwszej części, chociaż widać było coraz to lepsze akcje drużyny Grodziska II i chęć strzelenia wyrównującej bramki. Dwa bardzo groźne strzały oddał Adrian Janeczek, jeden z nich kapitalnie wybronił kapitan zespołu z Myślenic, a przy drugim strzale, bramkarza uratowała poprzeczka. Czego nie udało się w tym meczu Adrianowi, udało się Sebastianowi Piechnikowi, kiedy to po składnej akcji całego zespołu Grodziska, przymierzył z lewej nogi na dalszy słupek. W tym wypadku bramkarz Myśleniczan nie miał szans. Po wyrównaniu, do końcowego gwizdka zostało 5 minut. Drużyna z Raciechowic starała się zdobyć jeszcze jedna bramkę i nacisnęła rywala jeszcze mocniej, jednak wynik do końca pozostał taki sam.