Młodziki: Sparing z Pogonią Skotniki

Młodziki:  Sparing z Pogonią Skotniki

W dniu 25.03 młodziki Grodziska Raciechowice udało się na sparing do Skotnik z tamtejszą Pogonią.

W pierwszej połowie mecz rozgrywany był w szybkim tempie, z dużą ilością sytuacji podbramkowych. Drużyna biało niebieskich gospodarzy oddawał groźne strzały z dalszej odległości, ale dobrze w bramce spisywał się Hubert Rapacz i pewnie łapał wszystkie piłki. Młodziki Grodziska również stwarzali sobie dogodne sytuacje i próbowali kończyn swoje akcje strzałami, ale obrońcy Pogoni dobrze blokowali futbolówkę lub bramkarz stawał na wysokości zadania. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0.

Drugą połowę z mocnego uderzenia zaczęli zawodnicy Grodziska, bo już po kilku minutach prowadzili 2:0 po bramkach Bartka Juszczaka i Sebastiana Piechnika. Naszej drużynie niestety nie udało się utrzymać korzystnego wyniki do końca spotkania, i w przeciągu kilku minut drużyna z Krakowa wyszła na prowadzenie 3 do 2. Drużyna Grodziska walczyła do ostatnich minut o bramkę, dającą remis w tym spotkaniu, ale niestety brakowało trochę szczęścia pod bramką przeciwnika.
Mecz zakończył się wynikiem 2:3 dla Pogoni Skotniki