Seniorzy: Pogrom Dukli Bysina

W meczu 8 kolejki myślenickiej B klasy seniorzy wysoko pokonali zespół Dukli Bysina 10 do 1. Bramki w tym spotkaniu zdobywali: Bartłomiej Kalemba x3, Wojciech Oleś x2, Jacek Górszczak x2, Jakub Kalemba, Dudzik Marcin, Maciej Piwowarczyk.

Początek spotkania to szybka bramka Wojciecha Olesia z rzutu rożnego, strzałem głową. Na dwubramkową przewagę wyprowadził nasz zespół, ze swoim premierowym trafieniem w zespole Grodziska Jacek Górszczak. Zawodnicy Dukli w 35 minucie wyprowadzili nieliczną kontrę, która zakończyła się powodzeniem.

Druga połowa pokazała potencjał ofensywny zespołu z Raciechowic, którzy w ciągu 45 minut, strzelili osiem bramek. Klasycznego hattrick w tej części spotkania zaliczył Bartłomiej Kalemba, do tego po jednym trafieniu dodali Marcin Dudzik, Jakub Kalemba oraz najładniejsza bramka meczu, którą strzałem z 25 metra zdobył Maciej Piwowarczyk.

Już w następnej kolejce, również na własnym boisku zespół seniorów, będzie chciał odnieść trzecie zwycięstwo z rzędu. Przeciwnikiem w niedzielę 4.10 o godzinie 16.00 będzie Cyrhla Krzczonów.

Skład: Mikołaj Barlik, Mateusz Spytek , Wojciech Oleś, Przemysław Dudek (Bartosz Burnos 55 min), Jarosław Galos (Maciej Piwowarczyk 55 min), Arkadiusz Nosal, Marcin Dudzik, Kamil Łysek, Bartłomiej Kalemba, Jakub Kalemba, Jacek Górszczak