Seniorzy: Trenerzy grup młodzieżowych zapewniają trzy punkty

Seniorzy odnoszą zasłużone zwycięstwo z drużyną Staw Polanka 2 do 0. Bramki zdobywają Damian Nieckula i Marcin Dudzik. Udany debiut w bramce Kacpra Majki.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy kilka razy zagrozili bramce drużny z Polanki. Jednak większe posiadanie piłki nie przeniosło się na zdobycz bramkowa. W 20 minucie bramkarz gości musiał skapitulować po strzale Damiana Nieckuli, który po akcji indywidualnej ze skrzydła zszedł do środka i z 16 metra umieścił piłkę w siatce. W odpowiedzi Staw stworzył dwie groźne sytuacje, ale dzięki udanym interwencją debiutującego w bramce szesnastoletniego Kacpra Majki, wynik do przerwy wynosił 1 do 0. W drugiej części spotkania sytuacji bramkowych z jednej i drugiej strony było zdecydowanie mniej. W 65 minucie szybko zagrany rzut rożny przez ekipę z Raciechowic został zmieniony na bramkę. W pole karne dograł Kuba Jamka, a po sprytnym strzale w dalszy róg bramki wynik ustalił Marcin Dudzik. Do końca meczu gospodarze kontrolowali przebieg spotkania i odnieśli zasłużone zwycięstwo.

Grodzisko Raciechowice - Staw Polanka 2:0 (1:0)

Bramki: Damian Nieckula, Marcin Dudzik

LKS Grodzisko:Majka,Panek, Dudzik, Galos, Budyn, Kasprzyk, Nieckula, Jamka, Łysek (Jelonek 80 min), Suder (Twardosz 60 min), Piwowarczyk