Sparing nr 3: Remis ze wskazaniem na gości

W niedzielę 12 lipca swój trzeci sparing w okresie przygotowawczym rozegrali nasi seniorzy. Tego dnia rywalem był zespół z Wiśniowej. Z przekroju całego meczu widać było w drużynie z Lubomira większe zgranie na tle Grodziska. Wytłumaczyć można ten fakt tym, że w zespole gospodarzy wystąpiło w sumie 20 zawodników. Powodowało to, w decydujących momentach brak przede wszystkim zrozumienia w najważniejszych fragmentach gry w ataku i obronie. Cieszyć może sytuacja, że mimo braku automatyzmów gry w defensywie Grodzisko nie straciło bramki. Przyczyniła się do tego również świetna postawa bramkarza Patryka Leśniaka.

Kolejny sparing już w najbliższą niedzielę o godzinie 17.00. Rywalem będzie zespół LKS Jodłownik. Mecz zostanie rozegrany na wyjeździe.

Grodzisko Raciechowice - Lubomir Wiśniowa 0:0