Trampkarze: 3 punkty po bardzo dobrej grze.

W ramach 3 kolejki II ligi myślenickiej drużyna Trampkarzy Grodziska Raciechowice udała się na mecz z LKS Rudnik.

Zespół z Raciechowic od początku dyktował swoje warunki gry, piłka krążyła jak po sznurku i zawodnikom z Rudnika ciężko był ją odebrać. Całe spotkanie były pod kontrolą przyjezdnych, jeśli już zawodnicy z Rudnika na rosłego napastnika, który strzelił dwie bramki.

Grodzisko miało bardzo dużo sytuacji bramkowych, kilka razy sam na sam wychodził Piotr Misior, Sebastian Kuś oraz Kacper Dudzik, ale dobrze między słupkami spisywał się golkiper z Rudnika. W szeregach Grodziska patent na bramkarza gości miał Bartłomiej Flak strzelając hattricka, szczególnie podobać mogła się bramka z głowy po dośrodkowaniu Kuby Wilka z rzutu różnego.

Bramki:
Bartłomiej Flak x 3

Piotr Bugaj - Sebastian Kucała, Karol Juszczak, Jakub Piwowarczyk, Jakub Wilk - Piotr Misior, Antek Krężel, Adam Nowogórski, Bartłomiej Flak, Sebastian Bzdyl - Sebastian Kuś oraz Bartłomiej Chrast, Patryk Żabówka, Maciej Wilk