Trampkarze: Dwie porażki

W ostatnich dwóch kolejkach zespół trampkarzy Grodziska podejmował odpowiednio Wróblowianke oraz Topór Tenczyn.

Mecz z Wróblowianką, był bardzo wyrównany, dużo sytuacji pod bramką miała jedna i druga drużyna, ale konkretniejszy w bramkach był zespół przyjezdny i strzelił trzy bramki, a drużyna gospodarzy tylko raz trafiła do bramki rywali za sprawą Bartłomieja Flaka. Mecz zakończył 1:3 dla Wróblowic.

Gol: Bartłomiej Flak⚽️

Natomiast mecz z drużyną Topór Tenczyn, wyglądał bardzo słabo po stronie Grodziska. Zawodnicy z Raciechowic popełniali dużo prostych błędów, które skrupulatnie wykorzystywali zawodnicy z Tenczyna i to oni zwyciężyli. Bramkę honorową dla Grodziska strzelił Bartłomiej Chrast.

Gol: Bartłomiej Chrast ⚽️

Piotr Bugaj - Sebastian Kucała, Karol Juszczak, Jakub Piwowarczyk, Jakub Wilk - Piotr Misior, Antek Krężel, Adam Nowogórski, Bartłomiej Flak, Sebastian Bzdyl - Bartłomiej Chrastoraz Jakub Burkat, Patryk Żabówka, Kacper Dudzik, Eryk Panek