Trampkarze rywalizują w Grodzisko Cup i nie tylko

Podopieczni Marcina Dudzika kontynuują udział w rozgrywkach Grodzisko Cup. W ostatniej kolejce zmierzyli się z faworytami ligi halowej czyli Orłem i Dalinem. W tych meczach nasi zawodnicy jednak nie ustępowali mocnym rywalom i nie znacznie przegrali. Po wyczerpującej walce z drużynami z Myślenic przyszedł pojedynek z Dziekanovia Dziekanowice. Zdecydowanie ten mecz trampkarzom nie wyszedł w porównaniu z poprzednimi.

Oprócz rywalizacji w lidze halowej trampkarze cyklicznie mierzą się na sparingach na zewnętrz. Ostatnio w wyjazdowym meczu kontrolnym bardzo dobrze pokazali się w meczu z Rabą Dobczyce.

Liczne sparingi i liga halowa zdecydowanie pomoże zawodnikom na przygotowanie się do rywalizacji na trawiastych boiskach.