Wyjazd z LKS Grodzisko Raciechowice na obóz

W ramach dofinansowania, jakie otrzymał Nasz klub, pragniemy zaprosić młodzież oraz dzieci LKS Grodzisko Raciechowice na obóz sportowy do Golczewa nad Jeziorem Okonim i Szczuczym. W razie wolnego miejsca, jest możliwość wyjazdu dziecka nie związanego, z klubem.

Tematem przewodnim obozu będzie doskonalenie umiejętności techniczno-taktycznych, podczas codziennych treningów, pod okiem trenerów Naszego klubu. Dla osób, które zdecydują się na wyjazd, a nie będą chcieć uczestniczyć w treningach piłkarskich, będzie przygotowany specjalny program.

Program obozu obejmuje:

• Pod okiem wykwalifikowanego trenera, trening piłkarski
  • Rozwój sprawności motorycznej
  • Wpajanie zasad FAIR PLAY
  • Naukę współzawodnictwa, a także współpracy w grupie
  • Poznanie nowych form aktywnego spędzania czasu wolnego (kajaki, rowery wodne, tenis ziemny, inne gry zespołowe)

ZAPEWNIAMY:

• Profesjonalny sprzęt potrzebny do prowadzenia atrakcyjnych zajęć sportowo - rekreacyjnych
  • Wyszkoloną kadrę instruktorską, doświadczonego trenera, instruktora sportu
  • Indywidualne podejście do dziecka
  • Ośrodek w środku lasu z dostępem do jeziora, boiskami sportowymi i salami konferencyjnymi
  • Nadzór ratownika WOPR