Wysoka porażka w sparingu

W rozegranym sparingu z Jordanem Sum Zakliczyn drużyna seniorów wysoko uległa gospodarzowi spotkania, aż 8 do 2. Już po 20 minutach pierwszej połowy wyżej notowany rywal prowadził zasłużenie. W tej części meczu zawodnicy Grodziska, grający swój pierwszy sparing w okresie przygotowawczym nie potrafili poradzić sobie, z wysokim i skutecznym pressingiem drużyny, z Zakliczyna.Pod koniec pierwszej połowy, goście z Raciechowic po kilku wcześniej okazjach zdołała zdobyć bramkę po ładnym uderzeniu Grzegorza Panka, w dalszy róg bramki bezradnego, w tym wypadku bramkarza. W drugie połowie obie drużyny stworzyły sobie jeszcze po kilka sytuacji bramkowych, ale wyraźnie drużyna A-klasowca była skuteczniejsza, czego efektem były zdobyte trzy bramki. Grodzisko zdołało odpowiedzieć jednym trafieniem po rzucie karnym, który na bramkę zamienił Grzegorz Budyn. Już na tydzień szansa na rehabilitacje, w meczu z Orłem Nowa Wieś.

Jordan Sum Zakliczyn - Grodzisko Raciechowice 8:2(5:1)

Bramki: Panek (38 min), Budyn (79 min)

Grodzisko: Leśniak, Furgał, Oleś, Spytek, Śmigla, Nieckula, Budyn, Kasprzyk, Panek, Łysek, Twardosz oraz Piwowarczyk, Galos.