Żaki: Podium na turnieju w Szyrzycu

3 marca drużyna Żaków wzięła udział w turnieju w Szczyrzycu. W grupie Nasz zespół rywalizował z Rabą Dobczyce, Orkanem Szczyrzyc, Sokołem Słopnice i Gdovią Gdów.

Po zaciętej rywalizacji i równie dużych emocjach Grodzisko zajęło 2 miejsce w grupie. W małym finale żaki grały z drużyną Płomienia Limanowa. Mecz ten obfitował w wiele ciekawych akcji z jednej i drugiej strony. Nasz zespół okazał się minimalnie lepszy, dzięki czemu mógł cieszyć się z najniższego miejsca na podium. Tego dnia Grodzisko strzeliło 14 bramek z czego 12 trafień było autorstwa Bartosza Grabowskiego, a 2 Oliwiera Zająca.

Na pochwałę zasługuje cały zespół który zagrał w składzie: Panek Eryk, Dudzik Szymon, Dudzik Kacper, Grabowski Bartosz, Grabowski Jakub, Pietroń Ryszard, Szczygieł Wojciech, Zając Oliwier