Młodziki: Dwie porażki z mocnymi rywalami

W ramach 5 i 6 kolejki II ligi młodzików, drużyna Grodziska Raciechowice podejmowała Topór Tenczyn i Rabę Dobczyce. W obu meczach niestety, ale nie udało się zdobyć punktów.

W skrócie można napisać że w meczu z Toporem Tenczyn, gra drużyny Grodziska była dobra, ale bramki w tym spotkaniu strzelali tylko goście.

Wynik 0:5

W pojedynku z Raba Dobczyce, po pierwszej połowie za sprawą strzału z dalszej odległości Bartłomieja Flaka drużyna Grodziska schodziła z jednobramkową przewaga. W drugiej połowie gole strzelali już zawodnicy w niebieskich koszulkach i mecz zakończył się wygraną Raby Dobczyce.

Wynik 3:1

Hubert Rapacz - Jakub Piwowarczyk, Patryk Danek, Karolina Słonka - Sebastian Bzdyl, Adam Nowogorski, Bartłomiej Flak, Bartosz Chrast - Sebastian Piechnjk oraz Szymon Leśniak, Karol Juszczak, Piotr Bugaj, Sebastian Kucała, Tomasz Jędruch, Jakub Wilk

Bramka
Bartłomiej Flak ⚽️