Trampkarze: Tylko punkt na własnym boisku

W ramach 5 kolejki II ligi trampkarzy, do Raciechowic zawitał zespół z Głogoczowa.

Mecz od początku dobrze się ułożył dla młodych zawodników Grodziska, którzy prowadzili już w 10 min po doskonałym podaniu prostopadłym Bartłomieja Flaka, sytuację sam na sam wykorzystał Michał Irzyk. Kopia wyżej wymienionej sytuacji pojawiła się za 5 minut, ale tym razem dobrze interweniował bramkarz przyjezdnych.
Niestety kolejne gole w pierwszej połowie strzelali już tylko zawodnicy z Głogoczowa i oni schodzili na przerwę z przewagą jednego gola.

Druga połowa podobnie jak pierwsza, zaczęła się od bramki dla drużyny Grodziska, kiedy to Michał Irzyk zdecydował się na strzał z dalszej odległości. Końcowa część spotkania już nie owocowała w bramki, ale sytuacji podbramkowych z jednej jak i z drugiej strony nie brakowało.

Wynik 2:2

Konrad Piwowarczyk - Jakub Piwowarczyk, Karol Bugaj, Tomasz Kuchta, Piotr Bugaj - Sebastian Bzdyl, Adam Nowogórski, Patryk Danek, Bartłomiej Flak, Bartosz Chrast - Michał Irzyk oraz Tomasz Jędruch, Karol Juszczak, Jakub Wilk, Sebastian Kucała,

Bramki:
Michał Irzyk ⚽️⚽️