Młodziki grają o ligowe punkty

Młodziki Naszego klubu rozpoczęli rozgrywki w II lidze prowadzonej przez PPN Myślenice.

W pierwszym spotkaniu młoda ekipa z Raciechowic zmierzyła się z drużyną myślenickiego Dalinu. Początek konfrontacji był wyraźnie na korzyść gospodarzy, którzy po 10 minutach prowadzili 3 do 0. W pierwszej połowie drużyna Dalinu dołożył jeszcze dwie bramki i wynik po 30 minutach był 5 do 0 dla myśleniczan. Na całe szczęście Nasza drużyna obudziła się w drugiej połowie i nie było to już jednostronne widowisko. Druga część gry zdecydowanie różniła się od pierwsze. Podania były dokładniejsze i udało się przeprowadzić kilka składnych akcji. Sama druga połowa to jednak trochę ze mało na korzystny wynik z dobrze poukładaną drużyna Dalinu. Pod koniec drugiej części przy jednej z kontr drużyny gospodarzy nasz zawodnik dostał piłką w rękę i sędzia podyktował rzut karny, który pewnie wykorzystał zawodnik gospodarzy i ustalił wynik spotkania na 0:6.

Skład:
Bartek Flak - Gabriel Muta, Łukasz Bochenek, Bartek Juszczak - Tomasz Jędruch, Adam Nowogorski, Patryk Danek, Kacper Jaszczyk - Adrian Janeczek oraz Kuba Wilk i Kuba Piwowarczyk.

.

W drugim spotkaniu Grodzisko podejmowało Football Academy Tokarnia.
Gra młodzików z Raciechowic,  w tym meczu wyglądała zdecydowanie inaczej niż z Dalinem. Od pierwszych minut uwidoczniła się przewaga Naszego zespołu, co skutkowało kilkoma ładnymi akcjami po prawej stronie boiska. Drużyna gości nie była dłużna i również miała dobre akcje, zwłaszcza po przejęciu piłki w środku pola. Po jednym z takich odbiorów gości otworzyli wynik spotkania. Pierwsza połowa 0:1 dla FA Tokarnia.
Druga połowa zaczęła się jeszcze, z większym animuszem. Dobre sytuacje na strzelenia gola miał Bartek Flak, Bartek Juszczak czy Adrian Janeczek, ale wszystko albo było obok bramki albo bramkarz drużyny gości skutecznie interweniował, wyraźnie, w tym meczu brakowało zdecydowanie szczęścia. Za to drużyna gości przeprowadziła kolejne dwa skuteczne kontrataki, które zamieniła na dwa gole. Honorowe trafienie w ekipie z Raciechowic zaliczył Bartek Juszczak. Mecz zakończył się wynikiem 1:3 dla gości.