Ponownie pięć bramek z rezerwami

Grodzisko Raciechowice pokonuje rezerwy Karpat Siepraw 5 do 1 (1:0). Od 55 minuty Nasza drużyna grała w dziesięciu po czerwonej kartce dla Nieckuli. Mimo osłabienia zdołali strzelić rywalowi trzy bramki, tracą w tym okresie tylko jedną. Łupem podzielili się tym razem Nieckula, Kasprzyk, Śmigla i Jamka dwie.

Od początku spotkania uwidoczniła się przewaga drużyny z Raciechowic, która utrzymywała się przy piłce. Długo jednak nie mogli znaleźć sposobu na bramkarza z Sieprawia. Co nie wychodziło, z bliskiej odległość po próbach Łyska i Twardosza, udało się Jamce po mierzonym strzale pod poprzeczkę z 25 metra. Goście skoncentrowali się głównie na wyprowadzanie kontrataku, mogli szybko odpowiedzieć po jednej z takich akcji, gdy w sytuacji sam na sam napastnik Karpat przegrał pojedynek, z Darkiem Flakiem. W końcówce pierwszej połowy ekipa z Raciechowice wyprowadziła "książkową" kontrę i po trzech podaniach między Jamką, Twardoszem i Łyskiem z własnego pola karnego Kamil staje oko w oko z bramkarzem Karpat, który instynktownie odbija piłkę ręką. Druga odsłona gry rozpoczyna się wyśmienicie dla gospodarzy. Po precyzyjnym podaniu z rzutu wolnego (boczna strefa) przez Budyna w pole karne akcje zamyka Nieckula, który dopełnia formalności. Ten sam zawodnik 5 minut później dostaję wykluczony przez sędziego za kopnięcie przeciwnika bez piłki. Od tego momentu goście, z Sieprawia poczuli że mogą odrobić straty i zaczęli odważniej atakować stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji. Mimo osłabienia Grodzisko wyprowadzało groźne kontry. Trzy z nich zakończyły się powodzeniami. W pierwszej Jamka uderza z 20 metra piłka wpada po koźle nad bramkarzem. Kolejna bramka z kontrataku to wymiana podań między Śmiglą i Łyskiem. "Winkiel" w sytuacji sam na sam w swoim stylu ze stoickim spokojem pakuję piłkę "podcinką" nad bezradnym bramkarzem. Golkiper gości ponownie jest bezradny po uderzeniu Kasprzyka w okno bramki w sytuacji jeden na jeden po podaniu Jamki. Goście w czasie gry w przewadze odpowiedzieli jednym trafieniem, gdy napastnik gości przejął piłkę po wyprowadzaniu z linii obrony i płaskim strzałem w dalszy róg zdobywa honorowe trafienie

Grodzisko Raciechowice - Karpaty II Siepraw 5:1 (1:0)

Bramki: Jamka x 2, Nieckula, Kasprzyk, Śmigla

LKS Grodzisko:Flak, Śmigla, Dudzik, Spytek, Panek (Galos 65 min),  Jamka, Budyn, Kasprzyk ,Twardosz (Piwowarczyk 70 min), Łysek, Nieckula.

Czerwona kartka: Nieckula 55 min