Młodziki i Orliki: Turniej Charytatywny pod hasłem "Gramy dla Kamila"

W dniach 2-3.12.2017 r. w Szkole Podstawowej w Raciechowicach odbył się Turniej Charytatywny pod hasłem "Gramy dla Kamila". Graliśmy do jednej bramki dla naszego kolegi Kamila, który jest chory na białaczkę i potrzebuje pieniędzy na leki niezbędne do dalszego leczenia.
W sobotni ranek bo juz o godz. 8:00 do rywalizacji w turnieju Charytatywnym przystąpiło 8 drużyn w kategorii Młodziki:

1. Grodzisko Raciechowice I
  2. Grodzisko Raciechowice II
  3. Jordan Sum Zakliczyn
  4. Raba Dobczyce I
  5. Raba Dobczyce II
  6. Orzeł Sidzina
  7. Lubomir Wiśniowa
  8. Górnik Wieliczka

W małym finale zmierzyła się Raba II Dobczyce z Grodziskiem Raciechowice, w którym to po bardzo emocjonującym meczu zwyciężyła drużyna gospodarzy turnieju 4:2. O pierwsze miejsce w turnieju spotkały się zespoły Górnika Wieliczka i Raby I Dobczyce. Ten mecz również nie zawiódł licznie zgromadzonych kibiców i drużyna Raby przegrywając już 0:2 po 4 minutach gry, zdołała strzelić trzy gole i stosunkiem bramek 3:2 wygrać rywalizację w kategorii Młodziki.

Zaraz po najstarszej grupie wiekowej w tym turnieju, do zmagań przystąpili zawodnicy z kategorii Orliki. Tutaj również do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn:

1. Grodzisko Raciechowice
  2. Orzeł Sidzina
  3. Orkan Szczyrzyc I
  4. Orkan Szczyrzyc II
  5. Niedźwiedź Orkan I
  6. Niedźwiedź Orkan II
  7. Akademia Sportu Płaszów
  8. Lubomir Wiśniowa

W meczu o trzecie miejsce rywalizowały dwa zespoły Orkana Szczyrzyc i jak to bywa w meczu bratobójczym wynik po regulaminowym czasie był remisowy i o zajęciu trzeciego miejsca musiały rozstrzygnąć rzuty karne, w których to lepsza okazała się drużyna Orkana Szczyrzyc II. Natomiast w finale spotkały się dwie drużyny niepokonane do tej fazy rozgrywek, a mianowicie Niedźwiedź Orkan II i Lubomir Wiśniowa. W finale zwyciężyła drużyna z Niedźwiedzia 5:1.

W pierwszy dzień turniej zakończył się o godzinie 18:30.