Żaki i Skrzaty: Turniej Charytatywny pod hasłem "Gramy dla Kamila" - dzień drugi

W drugi dzień turnieju do walki, z chorobą Kamila zaangażowały się zespoły z kategorii Żaki w następującym składzie:

1. Grodzisko Raciechowice I
  2. Grodzisko Raciechowice II
  3. Orkan Szczyrzyc
  4. Gdovia Gdów
  5. Akademia Sportu Płaszów I
  6. Akademia Sportu Płaszów II
  7. KS Wieczysta
  8. ISKRA Głogoczów

Na zakończenie turnieju "Gramy dla Kamila"  do zabawy z piłką przystąpili najmłodsi adepci piłki nożnej. Skrzaty bo tak się nazywa ta grupa wiekowa grała na dwóch boiskach jednocześnie. Zespoły występujące w tej kategorii wiekowej to:

1.Grodzisko Raciechowice

2.Polonia Kraków

3.ISKRA Głogoczów

4.Akademia Sportu Płaszów

5.Orkan Szczyrzyc

6.Lubomir Wiśniowa

7.Clepardia Kraków

8.KSPN Kraków

9.MasterKids Podsarnie (Raba Wyżna)

W kategorii wiekowej Żaki i Skrzaty nie była prowadzona klasyfikacja, więc nie podajemy wyników.

Każdy z zawodników kat. Żaki i Skrzaty otrzymał medal na pamiątkę udziału w Turnieju Charytatywnym „Gramy dla Kamila”, a wszystkie drużyny dostały również pamiątkowe dyplomy i owoce. Nagrody wręczali Dyrektor Szkoły Podstawowej w Raciechowicach – Janusz Włodarczyk, Wójt Gminy Raciechowice – Marek Gabzdyl, tata Kamila oraz organizatorzy turnieju.

Święty Mikołaj towarzyszący młodym piłkarzom przez cały dzień obdarował wszystkie dzieci słodyczami oraz złożył na ręce taty Kamila prezent od wszystkich zawodników turnieju.
Dodatkową atrakcją niedzielnych rywalizacji był też występ Cheerleaderek z klasy 2A Szkoły Podstawowej w Raciechowicach, uwieczniający zakończenie rozgrywek w kategorii Żaki. Pokaz ten sprawił wiele radości zawodnikom oraz kibicom, a także Panie Animatorki, które z wielkim zaangażowaniem i ogromną satysfakcją wspierały zawodników i wszystkie obecne dzieci przygotowanymi atrakcjami.

W całym turnieju udział wzięły 33 drużyny, rozegrano prawie 100 meczów, w których strzelono ponad 370 bramek.