Młodziki I: Przegrana z FA Tokarnia

W ramach rundy rewanżowej, drużyna młodzików I Grodziska Raciechowice wybrała się na mecz do dalekiej Tokarni. Gdzie uległa gospodarzą 2 do 0.

Mecz rozpoczął się od dość wyrównanej gry obu drużyn. Pierwsza groźna akcje w tym spotkaniu przeprowadziła drużyna Grodziska, kiedy to prawym skrzydłem pomkną Tomasz Jędruch i dobrze wrzucił piłkę w pole karne, ale Bartek Flak nie trafił w piłkę w dogodnej sytuacji. Na kolejną groźna akcje nie trzeba było długo czekać, kiedy to z ostrego konta strzelał Sebastian Kucała i piłka minęła o centymetry dalszy słupek bramki drużyny Tokarni. Po niewykorzystanych sytuacjach Grodziska, do głosu doszli gospodarze.  Zawodnik Tokarni dobrze wrzucił piłkę z cornera w pole karne, tam piłka odbijając się od kilku zawodników wpadła do bramki strzeżonej przez Mikołaja Mrożka. Do końca pierwszej połowy nie było już groźnych akcji.

Druga połowa nie wiele się zmieniła, nadal było sporo niedokładnej gry po obu stronach i sporo prostych strat. Jedna i druga drużyna miała mało sytuacji podbramkowych. Warto odnotować dwie dobre akcje po stornie Grodziska, kiedy to na rajd ze środka pola zdecydował się Bartek Flak, ale tuż przed polem karnym został zatrzymany przez jednego z obrońców zespołu gospodarzy. Druga dobra okazja do strzelenia bramki to sytuacja stworzona przez Sebastiana Piechnika, kiedy to po akcji indywidualnej przebił się z piłką w pole karne przeciwnika i obsłuży dobrym podaniem Karolinę, której strzał w ostatniej chwili został zablokowany. Pod koniec spotkania zespół Tokarni przeprowadził groźną kontrę, którą na raty wykorzystał napastnik z zespołu gospodarzy.

FA Tokarnia - Grodzisko Raciechowice (1:0) 2:0

Skład: Mikołaj Mrożek, Hubert Rapacz - Gabriel Muta, Karol Bugaj, Bartek Juszczak - Tomasz Jędruch, Adam Nowogorski, Bartek Flak, Patryk Danek - Karolina Słonka oraz Kacper Jaszczyk, Kuba Piwowarczyk, Sebastian Kucała, Sebastian Piechnik