Młodziki II zainaugurowały rozgrywki od remisu

W niedzielę swoje zmagania w 3 lidze młodzików zainaugurowała drużyna Grodziska II Raciechowice, w której grają przede wszystkim zawodnicy z rocznika 2006.

Pierwszy mecz młoda ekipa zagrała, w Zakliczynie z tamtejszym Jordanem-Sum.
Większość spotkania toczyła się pod dyktando Naszej drużyny. W pierwszej połowie goście skonstruowali kilka fajnych akcji, ale brakowało szczęścia pod bramką przeciwnika. Za to Jordan wyprowadził groźne kontry, po których strzelili dwie bramki i z wynikiem 0:2 zakończyła się pierwsza część spotkania.
W drugiej połowie na bramkę kontaktową nie trzeba było długo czekać. Po ładnej akcji dwójkowej Karoliny Słonki i Adriana, Janeczek daję nadzieję na korzystny wynik. Kolejną bramkę po strzale z dystansu strzelił również Janeczek, a prowadzenie w tym meczu dał  Grodzisku Sebastian Piechnik po indywidualnej akcji i strzale w boczną siatkę dalszego słupka. Po około 15 min ekipa z Raciechowic wyszła na prowadzenie 3:2. Niestety ale nie udało się utrzymać prowadzenia w tym meczu i tuż przed końcowym gwizdkiem, zespół Jordana miał rzut wolny, z około 20 metrów. Po ładnym strzale, w poprzeczkę i dobitce jednego z zawodników drużyny gospodarzy wynik tego meczu został ustalony na 3:3.