Rewolwer odblokowany

W piątkowym spotkaniu drużyna młodzików zmierzyła się na własnym boisku z drużyną LKS Rudnik. Mecz zaczął się spokojnie, bez groźnych ataków na bramkę rywala, ale z pełną kontrolą. Pierwsza groźna akcja podopiecznych Marcina Dudzika miała miejsce w 15 minucie, po dośrodkowaniu w pole karne i zbyt krótkim wybiciu piłki przez jednego z obrońców zespołu gości, do piłki dopadł Patryk Danek i pokonał bramkarza rywali mocnym strzałem z bliskiej odległości. Zaraz po strzelonej bramce, dwie dogodne sytuacje stworzyła sobie drużyna Rudnika, ale dobrze spisujący się w bramce Karol Bugaj nie dał się pokonać. Jeszcze przed zakończeniem pierwszej części, wyniki podwyższył Adam Nowogorski, który ładnym strzałem z lewej nogi dał młodej ekipie gospodarzy prowadzenie 2 do 0.
W drugiej połowie Grodzisko podkręciło tempo i zaaplikowało rywalowi z Rudnika, sześć bramek. Po przerwie po dwie bramki dołożyli "Eikler", "Flaku", "Timo" (jedna pięknej urody, bo w samo "okienko", dalszego spojenia słupka z poprzeczką). Pod koniec meczu drużyna gości strzeliła bramkę honorową, kiedy to jeden z zawodników drużyny przeciwnej znalazł się w sytuacji sam na sam z Hubertem Rapaczem, który co prawda dwa razy wybijał piłkę przed siebie, ale już przy trzeciej dobitce nie zdołał uchronić Naszej drużyny przed stratą bramki. Wynik końcowy 8:1

Formę zwyżkową zapowiadał już ostatni mecz z FA Tokarnia, ale wtedy zabrakło trochę szczęścia pod bramką przeciwnika. Natomiast wczoraj już "kaliber", był zdecydowanie lepiej ustawiony przez naszych zawodników ⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

Skład: Karol Bugaj - Gabriel Muta, Łukasz Bochenek, Bartek Juszczak - Patryk Danek, Bartek Flak, Adam Nowogorski, Sebastian Piechnik - Adrian Janeczek oraz Hubert Rapacz(Br),Kamil Śliwa, Karolina Słonka, Sebastian Kucała, Kacper Jaszczyk, Kuba Piwowarczyk, Kuba Wilk, Tomasz Jędruch