Młodziki: Na udanej ścieżce

Tym razem do Raciechowic przyjechała drużyna Karpaty Siepraw, która w dotychczasowych meczach nie doznała porażki i z 9 punktami prowadzi w lidze.

Mecz nie należał do najpiękniejszych, ale widać było przewagę drużyny z Raciechowic.
Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla miejscowych, a strzelcem bramki był Sebastian Kuś.
W drugiej połowie zawodnicy z Raciechowic dołożyli kolejne bramki. Na 2:0 podwyższył ponownie Sebastian Kuś, kolejnego gola dołożył Sebastian Bzdyl, ładnym strzałem z woleja. Ostatnia brama to dzieło Bartłomieja Flaka,który wykończył ładnym strzałem indywidualną akcję.

Bramki:
Sebastian Kuś ⚽️⚽️
Sebastian Bzdyl ⚽️
Bartlomiej Flak ⚽️

Skład:
Hubert Rapacz - Karol Juszczak, Sebastian Kucała, Jakub Wilk - Tomasz Jędruch, Sebastian Bzdyl, Adam Nowogórski, Sebastian Piechnik - Sebastian Kuś oraz Antek Krężel, Bartłomiej Flak, Bartłomiej Chrast, Angelika Knapik, Karolina Słonka, Jakub Piwowarczyk , Jakub Plewa, Zuzanna Plewa, Patryk Żabówka, Patryk Danek

Tym razem młodziki Grodziska Raciechowice udały się do Dziekanowic.

Dobra postawa młodzików z Raciechowic zaowocowała, w tym spotkaniu nie tylko ładnymi bramkami, ale również bardzo ładną dojrzałą grą. Szczególnie podobać mogła się pierwsza połowa spotkania.
W tej części niezawodny, w rundzie wiosennej Sebastian Kuś otworzył wynik spotkania. Jest to trzeci kolejny mecz w drużynie młodzików ze strzeloną bramka.
Drugą bramkę dla drużyny z Raciechowic zdobył Jakub Piwowarczyk, mijając trzech zawodników i wykańczając indywidualną akcję płaskim strzałem w lewy dolny róg bramkarza z Dziekanowic.

Druga połowa również mogła się podobać, było kilka fajnych akcji na wysokim poziomie, a dwie bramki dołożył Bartłomiej Flak. Dobrze w bramce spisywał się również Piotr Bugaj, który dał się pokonać tylko raz, ale warto zauważyć że nawet przy tym straconym golu był bliski obronienia dobrego strzału zawodnika z Dziekanowic.