Młodziki po grze kontrolnej z Sandecją Nowy Sącz i Orkanem Szczyrzyc

W ostatni czwartek podopieczni Marcina Dudzika rozegrali kolejny sparing. Tym razem przeciwnikiem była drużyna Orkana Szczyrzyc. Mecz był rozgrywany w formie 3x20 min. Pierwsza część meczu była dość wyrównana, sporo gry w środku pola co skutkowało małą ilością stworzonych sytuacji bramkowych. W pierwszej tercji udało się zdobyć po jednej bramce gościom jak i gospodarzom.

W drugiej część spotkania zdecydowanie lepiej zaprezentowali się młodzi zawodnicy ze Szczyrzyca. Wynik po 40 min to 1:3 dla gości.

Trzecia część gry, była zdecydowanie najlepsza w wykonaniu zawodników Grodziska. Szybka gra, z dużą ilością dokładnych podań przyczyniła się do zdobycia w tej tercji trzech bramek, przy jednym trafieniu gości.
Spotkanie ostatecznie zakończyło się sprawiedliwym wynikiem 4 do 4.

Skład Grodzisko Raciechowice:
Mikołaj Mrożek - Kamil Śliwa, Łukasz Bochenek, Karol Bugaj - Kuba Wilk, Patryk Danek, Bartek Flak, Sebastian Piechnik - Adrian oraz Tomasz Jędruch i Bartosz Juszczak którzy dołączyli pod koniec spotkania.

Bramki dla Grodziska strzelili:
Bartek Flak ⚽
Sebastian Piechnik ⚽
Adrian Janeczek ⚽
Tomek Jędruch ⚽

W poniedziałek młoda drużyna z Raciechowic wybrała się na kolejny sparing, aż do Nowego Sącza aby sprawdzić się na tle rywala z najwyższej półki w polskiej piłce w kategorii młodzik, a mianowicie Akademia Sandecji Nowy Sącz.
W tym meczu widać było nad czym Nasza ekipa młodzików musi pracować, żeby dążyć do poziomu gry drużyny z Nowego Sącza. Na pochwały po tym spotkaniu zasługuje nasz bramkarz Mikołaj Mrożek, który kilkakrotnie popisał się bardzo ładnymi paradami na bramce.  Wynik spotkania to 0:15.

Skład:
Mikołaj Mrożek - Karol Bugaj, Patryk Danek, Bartek Juszczak - Tomasz Jędruch , Adam Nowogorski, Bartek Flak, Kamil Śliwa - Adrian Janeczek oraz Kuba Wilk, Kuba Piwowarczyk, Sebastian Piechnik, Sebastian Kucała, Hubert Rapacz, Gabriel Muta oraz nowy zawodnik Radek Toporkiewicz.