Pokonane rezerwy myślenickiego Orła

Kolejne dobry mecz rozegrali seniorzy Grodziska, skuteczna gra w pierwszej połowie, dwa wybronione karne przez Flaka pozwoliły na pewne zwycięstwo z rezerwami myślenickiego Orła 5 do 1. Bramki w tym spotkaniu zdobyli Twardosz x 2, Kurek, Jakmka, Nieckula

Mecz ułożył się dobrze dla gospodarzy, po bardzo ładnej akcji na prawym skrzydle i zagraniu Piwowarczyka w pole karne, Kurek wykańcza stworzoną sytuację. Pięć minut później sędzia dyktuje rzut karny dla Orła po faulu Piecha. Dariusz Flak wyczuwa intencję strzelającego i broni nogami strzał w środek bramki z 11 metra. Do końca pierwszej połowy Twardosz znajduje się trzy razy sam na sam, z bramkarzem gości. Z tych sytuacji wykorzystuje dwie po precyzyjnych strzałach. Solidna gra w obroni i skuteczna, w ataku pozwala ekipie z Raciechowic zejść do szatni z wysokim prowadzeniem. W drugiej połowie Orzeł grał już bardzo wysoko chcą jak najszybciej zmienić niekorzystny rezultat, co pozwoliło Naszym zawodnikom na przeprowadzanie szybkich kontr. Jedna z nich skończyła się bramką Jamki, który zamknął akcję na lewym skrzydle. Orzeł ponownie miał szanse w drugiej połowie na bramkę z 11 metra, ale i tym razem Flak był górą nad strzelającym zawodnikiem z Myślenic. Czego się nie udało z rzutu karnego zawodnikom rezerw Orła, powiodło się z 25 metra. Na strzał z tej odległości zdecydował się obrońca gości i piłka wpadła przy bliższym słupku bramki.  W końcówce wynik ustalił Nieckula, który najpierw odebrał piłkę obrońcy, a następnie po akcji indywidualnej i precyzyjnym strzale pewnie umieścił piłkę w bramce. Cieszyć może wysoka skuteczność ekipy z Raciechowice oraz skuteczna gra całego zespołu w defensywie.

Grodzisko Raciechowice - Orzeł Myślenice 5:1 (3:0)

Bramki: Kurek, Twardosz x 2, Jamka, Nieckula

LKS Grodzisko:Flak, Piwowarczyk (Galos 60 min), Piech, Dudzik, Panek, Jamka, Budyn, Kasprzyk (Hans 75 min), Kurek (Łysek 46 min ), Nieckula, Twardosz (Suder 75 min).