Młodziki: Rehabilitacja po nieudanym początku ligi

W sobotę 8.09 drużyna Grodziska Raciechowice pojechała do Dziekanowic zmierzyć się z tamtejsza Dziekanovią.

Mecz od początku był pod dyktando zawodników z Raciechowic, ale na pierwszą bramkę trzeba było czekać aż do 15 min meczu, kiedy to na prowadzenie zespół gości wyprowadził Sebastian Piechnik.
W tej samej połowie Sebastian skompletował dołożył kolejne dwa trafienia do dało tzw. klasycznego hattricka. Przy golach dwukrotnie świetnie asystował Bartłomiej Flak.

Druga połowa wyglądała podobnie do pierwszej, a gole strzelali niezawodny w tym meczu Sebastian Piechnik, który dostał świetne podanie od Tomasza Jędruch z prawej strony , oraz piątego gola dołożył Adam Nowogórski.
Po rozluźnieniu szyków obronnych drużyna z Dziekanowic strzeliła jedną honorową bramkę.

Hubert Rapacz - Karolina Słonka, Patryk Danek, Piotr Bugaj - Sebastian Bzdyl, Adam Nowogórski, Bartłomiej Flak , Bartłomiej Chrast - Sebastian Piechnik oraz Karol Juszczak, Tomasz Jędruch, Jakub Wilk, Sebastian Kucała

Bramki:
Sebastian Piechnik ⚽⚽⚽⚽