Młodziki: Wygrana i przegrana w kolejnych potyczkach ligowych

3 punkty zostają w Raciechowicach

W ramach 3 kolejki do Raciechowic przyjechała drużyna z Myślenic.
Spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane, z wielkim zaangażowanie z obu stron. Po upływie kilku minut zarysowała się nieznaczna przewaga Grodziska, ale przewagi nie potrafiło udokumentować strzelaniem gola i na przerwę obie drużyny schodzili z zerowym kontem bramkowym.

Na drugą połowę Młodziki Grodziska podkręcili tempo gry i strzelili dwie bramki. Pierwszą strzelił Bartek Chrast, wykorzystując wybicie bramkarza prosto pod nogi Bartka po mocnym strzale Sebastiana Piechnika. Następnie po zagraniu ręką w polu karnym Grodziska, jedenastkę wykonywał gracz z Myślenic, ale bardzo dobrze spisujący się od kilku spotkań w bramce Hubert Rapacz nie dał się pokonać i wybronił rzut karny! W końcowych minutach spotkania na strzał z dalszej odległości zdecydował się Adam Nowogórski i piłka zatrzepotała w bramce bramkarza Dalinu.
Wynik końcowy: 2:0

Skład:
Hubert Rapacz - Karolina Słonka, Jakub Piwowarczyk, Piotr Bugaj - Karol Juszczak, Adam Nowogórski, Sebastian Piechnik, Jakub Wilk - Bartłomiej Chrast

Gole:
Bartłomiej Chrast ⚽
Adam Nowogórski ⚽

Bez większych szans w Ochojnie

W ramach 4 kolejki II ligi młodzików drużyna Grodziska Raciechowice udała się do Ochojna, aby zmierzyć się faworytem do wygrania ligi. Niestety ale w tym spotkaniu drużyna Grodziska nie miała wiele do powiedzenia i od samego początku drużyna z Ochojna narzuciła swój styl gry. W tym spotkaniu można było patrzeć jak drużyna w barwach Barcelony rozgrywają swoje akcje. Wynik końcowy 0:7

Skład: Hubert Rapacz - Karolina Słonka, Jakub Piwowarczyk, Piotr Bugaj - Karol Juszczak, Adam Nowogórski, Bartłomiej Flak, Sebastian Bzdyl - Sebastian Piechnik oraz Szymon Leśniak