Młodziki: Udane rozpoczęcie ligi

Młodziki Grodziska Raciechowice na rozpoczęcie ligi sezonu 2019/2020 pokonały rezerwy Raby Dobczyce 3 do 1

Bramki: W.Zając, K.Juszczak, S.Kuś

Mecz młodzików rozpoczął się dominacja gości którzy zamknęli w pierwszych minutach zawodników Raby na własnej połowie. Bardzo energiczny w pierwszych minutach okazał się Eryk Panek który był bliski strzelenia gola. Gospodarze próbowali odgryzać się akcjami z kontry lecz nie skutecznie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Wojtek Zając, a kilka minut później z rzutu rożnego goście podwyższyli prowadzenie po strzale Karola Juszczaka. Niestety po błędzie jednego z obrońców Grodziska, napastnik gospodarzy skorzystał z prezentu i trafił do siatki na 1:2. Okazje jeszcze miał Sebastian Kuś jednak po jego strzale piłka wyładowała na poprzeczce.Druga połowa była już bardziej wyrównana i zarówno goście jak i gospodarze stwarzali sobie sytuacje do strzelenia bramki. Trzecią bramkę dla Grodziska strzelił Sebastian Kuś popisując się wspaniałym strzałem w samo okienko bramki.