Trampkarze: Bardzo dobra inauguracja

Wysoka wygrana w derbach na rozpoczęcie sezonu w II lidze Trampkarzy.

Drużyna Trampkarzy znakomicie rozpoczęła ligę, nie dając najmniejszych szans zaprzyjaźnionej drużynie Lubomira Wiśniowa, wygrywając aż 11:3.
Od samego początku do samego końca drużyna Grodziska dyktowała warunki gry w tym dniu. 4 bramki w tym meczu strzelił Adrian Janeczek, klasycznego hat-trick strzelił w drugiej połowie Karol Bugaj, i również 3 bramki dołożył Bartłomieja Flak, a jednego gola strzelił Patryk Danek.
Wysoka wygrana jest zasługą całego zespołu Grodziska, który zagrał bardzo dobre zawody.

Gole:
Adrian Janeczek ⚽️⚽️⚽️⚽️
Karol Bugaj ⚽️⚽️⚽️
Bartłomiej Flak ⚽️⚽️⚽️
Patryk Danek ⚽️

Piotr Bugaj - Karol Juszczak, Karol Bugaj, Sebastian Piechnik, Jakub Wilk - Jakub Piwowarczyk, Adam Nowogórski, Bartłomiej Flak, Adrian Janeczek, Sebastian Bzdyl - Patryk Danek oraz Antek Krężel, Sebastian Kucała, Sebastian Kuś, Kuba Murzyn