Trampkarze: Pewne zwycięstwo na inaugurację

Udanie rozgrywki zaczęli trampkarze naszego klubu. Na inaugurację wygrali 9:1 z drużyna Skalnika Trzemeśnia.

Pierwsze minuty były dość wyrównane i gra toczyła się głównie w środku pola. Dopiero po 15 min, w polu karnym faulowany był Bartosz Juszczak i sam poszkodowany podszedł do ustawionej na 11 metrze futbolówki, ale trafił w poprzeczkę...
Na szczęście drużyny przyjezdnej, kolejna akcja zakończyła się golem, a piłka do bramki wbił Sebastian Bzdyl.
W pierwszej połowie bramkę jeszcze strzelił Bartosz Juszczak i drużyna z Grodziska schodziła na przerwę z przewagą dwóch goli.

Druga połowa zaczęła się bardzo dobrze dla chłopaków z Raciechowic, bo tuż po gwizdku w sytuacji sam na sam znalazł się Bartosz Juszczak i podwyższył prowadzenie.
W szykach drużyny przyjezdnej zapanowało delikatne rozluźnienie i drużyna gospodarzy strzeliła bramkę na 1:3, po indywidualnej akcji.
Stracona bramka dobrze podziałała na gości, bo kolejne bramki spadały już do jednej bramki. Klasycznego hattricka w drugiej połowie ustrzelił Bartek Juszczka, dwa gole ładnej urody dołożył Adrian Janeczek, oraz po jednym trafieniu dołożyli Jakub Piwowarczyk i Tomasz Kuchta.

Wynik końcowy 9:1